FORİVİA KASIMDA ALTIN DAĞITIYOR

 
forivia altın kampanyaısForivia marketing sistem kasım ayında üyelerine sürpriz bir kampanya yaparak onların daha fazla kazanması için Altın kampanyası düzenledi. Bu kampanyada kişisel cirosu yüksek olanlar ve ekibini sağlam bir şekilde hedef doğru odaklayan üyelerimiz çıkmış oldukları yeni seviyelerinde Altın kazanmaya hak kazanacaklar. Doğru adımlar atarak kendinizi 30 Kasım gece saat 12’ye kadar ulaşacağınız hedef noktasında motive ederseniz başarı mutlaka sizinle olacaktır.

Forivia ek gelir sisteminde başarıya ulaşmanın bir yoluda üyelerinizi de aynı sizin gibi hedeflere yönlendirmek onlarında bu kampanyadan faydalanması için stareteji belirleyip hem onlara Altın kazandırmak hem de sizin daha üst seviyelere ulaşıp Altın kampanyasında daha büyük hediyeye ulaşmanızı sağlamak olacaktır. Kampanyada belirtilen şartlar ekim ayındaki seviyenizden daha üst seviyelere ulaşmanız ve alt ekibinizdeki üyenizle aynı seviyede bulunmamanız gerekmektedir. Bunları yerine getirmeniz yeterlidir.

Forivia şirketi Altın kampanyasıyla beraber daha yenilikçi ve güzel kampanyalar yapmaya devam edecektir. Üyelerin kazanması ve işi daha iştahlı ve heyecanlı bir şekilde yapması için satış direktörümüz Hatice Hanım bizi yerimizde durdurmayacak atılımlarla işe daha fazla adapte olacağımız faaliyetlerde bulunacaktır. Sizlerde böyle güzel kampanyalar ve avantajlardan istifade etmek istiyorsanız Forivianın kazançlı dünyasına sizide bekliyoruz.

modellife üye ol Modellife ücretsiz üye ol

4 thoughts on “FORİVİA KASIMDA ALTIN DAĞITIYOR

  1. Before you plan to install the Office 2016 or Office 365 on your device be it a Computer, Laptop, Mobile Phone or a Tablet, you are required to take few important steps on of them is to remove any existing Office installations from your PC. Just like the previous Office products, Office 2016 & 365 will conflict with the previously installed versions. So, it becomes necessary to remove the previous office files properly.

    http://wwwofficecomsetup-office.com/

  2. We are providing help and support for Microsoft office Setup and activation. Call us or email us the error or problem, our one of the expert contact you with the suitable perfect solution. Get the MS Office application suite and as per your need and see how it is easy to work with Microsoft Office.

    http://office-com-setup.us

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir