Foriviada Doğal Sabunlarımız Ve Özellikleri

doğal sabunlarımız

Forivia firması ürün çeşidi açısından ülkemizdeki seçkin firmalardan bir tanesidir. Sistemde üyelerine sunmuş olduğu avantaj noktasında harika ürünleri üyelerin ve müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Şöyle bir incelediğimde şirketimizdeki organik doğal sabun serisi dikkatimi çekmekte ve bu konuda bu sabunların birçok faydasının olduğunu tespit etmekteyim. Şirketimiz birbirinden faydalı bu ürünleri özellikleriyle beraber bize sunarak her sabunun neye faydalı olduğunu tebliğ ederek bu konuda yardımcı olmaktadır. Bende bu yazımda size bu sabunun özelliklerini anlatacağım.

 

DOĞAL DEFNE SABUNU
Defne ağacının meyveleri kaynatılarak defne yağı elde edilir. Defne sabunu bu yağdan yapılır. Derideki gözenekleri açmada, saçlardaki kepeklenmeye, sivilcelere, egzema, mantar ve deri hastalıklarına karşı çok etkilidir. Saç köklerindeki hücreleri canlandırır ve saçınızı güçlendirir, Çevrenin ve kimyasal temizleyicilerin etkileriyle oluşan kepeklenmeyi yok eder,

Ölü hücrelerin ciltten atılmasını hızlandırırken, sivilce, kırışıklık ve istenmeyen yağlanmaların oluşumunu azaltır. Saç dökülmesi, kuvvetsizliği, kepeklenmesi durumlarında çok başarılı bir bitkisel üründür. Terletici ve antiseptik özelliklere sahiptir. Saç ve kafa derisi tedavilerinde kullanılır. Defneyaprağı yağı, cildi yumuşatır ve saç uzamasında etkilidir. Ciltte ve saçlarda dengeleyici ve besleyici özelliğe sahiptir. Uzun süreli kullandıkça pırıltılı bir cilde, kuvvetli, canlı, parlak saçlara sahip olacaksınız.

Defne sabunu nem özelliği ile öne çıkan içeriğe sahiptir. En kuru ve gergin ciltlerde bile etkisi kullanım sonrası gözlemlenebilir. Cildinizi zararlı faktörlere karşı koruyucu olarak görev yapar. Pürüzsüz ve esnek bir his sağlar ve aynı zamanda gün boyunca kendinizi bakım ve güzel hissetmenize yardımcı olur.

 

BEBE SABUNU (PAPATYA ÖZLÜ)
Bebeğinizi hassas cildi için özel olarak üretilmiş bebe sabunu içerdiği doğal bileşenler sayesinde cilde zarar vermeden temizler, kurumasını önler ve yumuşak olan bebek teninin bu özelliğini korumasını sağlar. Papatya özü sayesinde alerjileri gelişimini önler ve anti-mikotik özelliği ile pişik sırasında da kullanılabilir. Ayrıca bebeğin kolay uyumasını sağlayacak Papatya özleri sayesinde yatıştırıcı etki sağlar.

 

DOĞAL LAVANTA SABUNU
Mis gibi kokusu ile tanıdığımız lavanta çiçeklerinden elde edilen lavanta sabunu, tıpkı çiçeği gibi mis kokulu ve şifalı bir sabundur.
Tam anlamıyla mükemmel bir sabundur. sinirleri yatıştırıcı terapi etkisini ve ferahlığını hissedeceksiniz. Serinletici etkisi olan Lavanta uzun süreli kullanıldığı takdirde sinirliliğin, uykusuzluğun ve depresyonun azalmasına yardımcı olmaktadır. Bedeni rahatlatır.

İlerleyen yaşlarla ortaya çıkan kahverengi cilt lekelerini ağartır
Akneli ciltler ve kepekli saçlarda etkilidir.
Yanıkların ve sivilcelerin hızla iyileşmesini sağlar, Siyah noktaları giderir, Lavantanın rahatlatıcı, ferahlatıcı, uyarıcı etkisi ve hoş kokusu cilde tazelik ve canlılık verir.
Vücut kokularının giderilmesine yardımcı olur.
Ciltteki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur,
cildi besler, kurumasını önler, kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.

Saçtaki sirkeleri giderir, saçlara canlılık verir.
Hassas ve yağlı ciltler için uygundur.
Zona hastalığının tedavisinde de kullanılır,
Doğal lavanta yağının etkisi olarak hızlı bir sakinleştirici ve ferahlık etkisi bırakır. Cilt problemlerinin tedavisi ve kepek sorununu çözmeye yardımcı olur. Antiseptik özellikli olduğundan cildi tahriş etmeden temizlerken aynı zamanda biokoruma sağlar. Uzun süreli tazelik, canlılık ve hoş koku verir. Cildi uyararak kan dolaşımını hızlandırıcı ve kalıcı bir yumuşaklık sağlar.

 

DOĞAL BAL SABUNU
Günlük yaşamın etkisi sonucu ortaya çıkan ölü cilt hücrelerinin atılıp yenilenmesi için arı sütü ve bal içerir. Cildinizin görünümünü daha canlı ve taze hale getirir ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Ayrıca doğal kokusu teninizle uyum sağlayarak gün içerisinde kendinizi daha zinde ve ferah hissetmenize yardımcı olur.

 

CO-ENZYM Q10 SABUN

Bol Q10 içeren ciltler daha sağlıklı ve pürüzsüz görünürler. Coenzyme Q10 sabun gerekli olan Q10 miktarı ile cildinizi besleyerek kırışıklıklarla savaşır. İçerdiği doğal üzüm çekirdeği yağı ile cildin yenilenmesini hızlandırır. Günlük yaşamda cildin maruz kaldığı negatif etkilere karşı antioksidan görevi görerek savunmaya yardımcı olur ve cildinizin yenilenmesi için gerekli enerji desteğini sağlar.

 

DOĞAL ARGAN ÖZLÜ SABUN
Cildi kirden arındıran ve derinlemesine temizleyen bileşime sahiptir. Anti bakteriyeldir ve sivilceye neden olan bakterilerin azalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki özler cildinizin gözeneklerini açarak siyah noktalardan daha kolay arındırılmasına fayda sağlar. Cildi yenileme özelliği sayesinde daha genç bir görünme kavuşur.

 

DOĞAL ARDIÇ SABUNU (KATRANLI)

Ardıcın özel türünden elde edilen ardıç katranı yağı ile hazırlanan sabun, tüm mantar hastalıklarında cilt kaşıntılarında sedef ve egzamada varis ve ağrılarında uyuz ve benzeri tüm cilt problemlerinde kullanılır. Yüzyıllardan beri Anadolu’da saç ve cilt bakımı sorunlarında kullanılan ve ardıç ağacından elde edilen sabun, ciltte egzama, kaşıntı ve sivilce, saçlarda kepeğe, dökülmelere karşı etkili olan bir sabun çeşididir.
saç dökülmesinde ve deri hastalıklarında, selüloit tedavisinde, ayrıca romatizma ve kramplarda da kullanılmaktadır.
Ardıç özlü sabun gliserin ve zeytinyağı ile zenginleştirilerek etkisi çoğaltılmıştır. Bu maddeleri içeren ardıç sabunu cilt üzerindeki yenileme, tazeleme ve rahatsızlıkların ortadan kalkmasına yardımcı olma özellikleri ile görünümünüzü güzelleştirecek bir üründür. Saçınız için devamlı kullanım sağlandığı taktirde kepeklerin azalmasına yardımcı olur.

 

DOĞAL PAPATYA SABUNU
Papatya iltihap giderici olarak bilinir. Tarihçesi eski mısıra kadar dayanır. Doğal kokusu etkin maddeleri sayesinde cilde parlaklık ve canlılık verir. Sabunlandıktan 2-3 dakika sonra durulanırsa vücuda mükemmel ferahlık verir. Papatya Sabunu göz kapağı iltihaplarına iyi gelir.
Papatya Sabununun gözaltı torbalarında etkili olduğu, selüloit tedavisi için kullanıldığı, egzamaya, kaşıntıya ve mantara iyi geldiği, ayrıca saçlara dolgunluk ve parlaklık verdiği biliniyor.
Papatya özlü sabun, bol köpüğü ve yumuş yapısı sayesinde banyodaki vazgeçilmeziniz olacak. Düzenli kullanılması durumunda cildin parlaklığı artar, yumuşama sağlar ve olası cilt bozukluklarına karşı direncinizi artırır. Saç yıkamasında kullanıldığında saçınızın güç ve direncini artırır.

 

DOĞAL YOSUN ÖZLÜ SABUN
Yosun, doğal özelliği sayesinde cilde ferahlık verir, yenilenmesini ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. İçerdiği aminoasitler sayesinde bu etkisi güçlenir ve ayrıca düzenli kullanımda selülit oluşumuna ve kırışıklıklara karşı etkilidir. Her türlü cilt tipi için rahatlıkla kullanılabilir. Cildin dengelenmesinde tenin parlamasında çok etkilidir ve cildin yaşlanmasını önler.

Deniz yosunlu sabunlarla yıkanılan ciltlerdeki değişimi bir süre sonra fark edeceksiniz. Denizden aldığı mineraller deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır. İçindeki yoğun A, B, C ve E vitaminleri kolajen ve ilastin liflerinin oluşumunda etkili olur. E vitamini ise cildin yaşlanmasını önler. Yosun tuz içerdiğinden antiseptik özellik taşır, bakterilere karşı koruyucudur.

 

DOĞAL KÜKÜRT SABUNU
Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde, akneli ciltlerde tedaviye yardımcıdır. Ciltteki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardımcı olur. Sırttaki sivilcelerde etkilidir. Cilt rengini dengeler.

Düzenli kullanımda cildin yağ oranını dengeleyerek yağlı görünümün ortadan kalkmasına yardımcı olur. Cilt üzerindeki yara ve benzeri oluşumları iyileşmesi veya ortaya çıkmamasına yardımcı olur. Antialerjiktir ve doğal esanslarla zenginleştirilerek cildinizin tazelik ve ferahlık kazanmasını sağlar.

 

DOĞAL ANTİBAKTERİYEL EL SABUNU
Hem siz hem de çocuklarınız günlük yaşamınızda hastalıklara neden olabilecek bakterilerin barındığı yüzeylerle dokunmak zorundasınız. Bu bakterilerden en kolay arınma yolu olarak Doğal Antibakteriyel Sabun’u seçin. Okula giden çocuklarınız ve sizin günlük kullanımınız için en ucuz ve etkili korunma yolu…

 

DOĞAL SALYANGOZ SABUNU

Yüzde çıkan sivilceler ergenlik dönemi sürecinde normal olsa da ileriki yaşlarda hala devam eden bu problem ciddi cilt sorunlarına neden olmaktadır.3-4 Gün düzenli kullanımda içeriğinde bulunan Allantoin sayesinde sivilcelerin oluşturduğu izlerin kaybolmasına yardımcı olur.
10 Gün düzenli kullanımda iltihaplı sivilceleri kurutur, oluşumunu engeller. Cildin ürettiği fazla yağı emer, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler, siyah nokta, sivilce ve akneleri çekerek cilde sağlıklı, pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Yüz bölgesinde çıkan sivilceler, cilt lekeleri, yara izlerini ve deri yenilemek için kullanılır. Güneş lekelerini, Cilt lekelerini yok eder Tekrar oluşmasını engeller. Hamilelik sonrası oluşan cilt çatlaklarını yok eder Ayak kokusunu yok eder. Saç köklerini besler. Hücreleri besleyerek gerginleştirir, Gözaltı ve yüz kırışıklıklarını giderir Tüm cilt tipleri için tavsiye edilir Etrafa hoş koku yayar. İçeriğinde bulunan Allantoin maddesi ile hücre yenileyici özelliğe sahiptir.
Soğuk ve güneşli havalarda dış faktörlerden etkilenen cildin nem kaybını önleyip korunmasını ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar.Cildi gençleştirir, cilt sarkmalarında önleyici özelliğe sahiptir.Düzenli kullanıldığında canlı, sorunsuz bir cilde sahip olursunuz..Cilt üzerindeki yara ve benzeri bozuklukları Allantoin özü sayesinde hızla onarımını sağlar. Hücre yenilenme hızını artırarak daha canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır.

 

DOĞAL BITTIM ÖZLÜ SABUN
Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız ya da kepek probleminiz varsa Bıttım özlü sabun tam size göre. Saçınızın doğal parlaklığını ortaya çıkarır ve canlı bir görünüm sağlar. İnce ve kolay kırılan saçları güçlendirir. Bacak bölgesinde kullanıldığında kan dolaşımını artırarak rahatlama sağlar. Kabak lifi ile kullanımı önerilir. Bıttım sabunu halk arasında bilinen Çitlenbik diğe bilinen menengiçten elde edilmektedir arapçadan ise buna bıttım denilmekte ve bıttım ezilerek yağından elde edilmektedir.
Bıttım ağacından son baharda toplanan ufak yeşil taneli meyvalar öğütülerek yağı çıkarılıyor. Bu iki bitki dışında kesinlikle başka katkı maddelerinin karışımı yapılmaz. Bıttım sabunu ‘Botan’ sabunu’ olarak bilinir.
bıttım sabunu 100 yıl bozulmadan kalabilir. Sabununun yıllandıkça etkisinin fazla olduğu ve en etkili sabunun en eski sabun olduğu bilinir. Saç bakımında kullanıldığı gibi yüz ve vucüt bakımında’da kullanıla bilir. Bıttım sabununun faydaları Saymakla Bitmiyor

Saçları ve Saç Köklerini besler Güçlendirir. Saçınızı yumuşak hale getirir. Kepeklenmeyi önler. Saç diplerinde bakteri oluşumunu yok eder. Saçlara tabi parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir.
İnce ve kırılan saçlara fayda sağlayarak sorunu giderir
beyaz saçlara doğal güç vererek, belli oranlarda siyahlaşmasını hızlandırabilir. Özellikle boyalı saçlarda saç kremine gereksinim duyulmadan rahatlıkla kullanılabilir.
Şampuana alerjisi olan hassas ciltlerde güvenle kullanabilir.

Antiseptik mikrop öldürücü özelliği olduğundan egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok etkilidir. Gözenekleri açar. Varisleri rahatlatmak için kullanılır. Vücudu rahatlatır. Kaşıntıya iyi gelir. Yabancı turistlerin aldığı bıttım sabununu, Japonya’dan İspanya’ya kadar birçok ülke insanına tavsiye edilip, satışı yapılmaktadır. İngiltere Prensi Charles, saçlarının dökülmesini azatlığı için Bıttım sabununu kullanıyor.

 

DOĞAL SARIMSAK ÖZLÜ SABUN
Sarımsak sabunun içerdiği özler laboratuvar ortamında özel olarak ayrıştırılarak özelliğini kaybetmeden kokusundan arındırılmıştır. Antimikrobiyal özelliği sayesinde mantar, egzama ve saçkırana iyi gelir. Ayrıca saç dökülmesine neden olan Dihidrotestosteron enzimine karşı baskılayıcı olarak görev yaptığından saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olur.

 

DOĞAL İNCİ SABUNU
Denizlerin muhtesem mücevheri, inci. Pürüzsüz, Asil, mucize olusum. Istiridyenin içine giren kum çakil veya baska bir yabanci maddeden rahatsiz oLdugundan kendini koruma amaçli yabanci cisimi örmesiyle Inci dedigimiz mucize meydana geliyor. Ve bu meydana gelis tam 3 yil sürüyor. Kadin güzelligine çok yakisan inci takilarla kadinlarimizin hayranligini kazanmis durumdaydi zaten.
Simdi ise takilarin yaninda incinin çesitli asamalardan geçirilmesiyle elde edilen inci tozu ürünleri, yani cilt bakim ürünleri serisi gündemde. Inci tozu çok ince oldugundan cilt tarafindan kolayca emilebiliyor. Eskiden Asya’da hanedan kadinlarinin genç görünüm ve güzelliklerini borçlu oldugu inci tozu; protein, yirmiden fazla amino asit ve birçok mineral içeriyor.Insan cildi için hayati önem tasiyan yapi taslari ve proteinlerin de arasinda yeraldigi yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metabolizmasini hizlandirip, hücre yenileyici, sikilastirici, canlandirici ve kirisiklik önlemeye yardimci etkileriyle cildin gençlesmesine katkida bulundugu bilimsel arastirmalarla kanitlanmistir.

Modern biomühendislik teknikleri sayesinde içerdigi dogal aktif maddeleri koruyarak ve cilde nüfuz edebilecek ölçüde rafine edilen inci tozu cilde derinlemesine etki eder.
Içerdigi mineral ve amino asitlerin zenginligi açisindan özellikle Güney Asya Denizi’nde yetisen istiridyelerden elde edilen incilerle üretileninci tozu ürünleri cildin iyilesme hizinin artmasinakirisikliklarin önlenmesine, cildin parlaklik kazanmasina,pürüzsüz bir cildin olusmasina, cildin günes isinlarindan korunmasina, hücre yenilenmesine, cildin elastiklik kazanmasina,dolasimin hizlanmasina, cildin dogal renginin korunmasina, porlarin küçülmesine, aknelerin küçülmesine , ölü hücrelerin atilmasina, kizarikliklarin azalmasina, çillerin belirginliginin azalmasina yardimci olur.

Soğuk işlem ile üretilen doğal sabunlarda üretim esnasında oluşan Doğal Gliserin, sabunun bünyesinde kalmakta ve kullanılan diğer özel yağlarla birlikte cilde doğal bir Yumuşaklık, Canlılık ve Nemlilik kazandırmaktadır. Sabunlarımızda cilde zararlı olabilecek koku, renk ve desen vermek amacı ile (gıda boyaları da dahil) doğal olmayan hiçbir madde kullanılmamaktadır. piyasalarda satılan diğer gurme sabunlara olan farkı içeriğinde kullanılan bütün bitki lerin doğal ortamdan alınıp bekletilmeden ürün içeriğinde kullanılmasıdır.

74 thoughts on “Foriviada Doğal Sabunlarımız Ve Özellikleri

 1. You’re so cool! I don’t think I’ve truly read something like that before. So good to find someone with some original thoughts on this subject matter. Seriously.. thank you for starting this up. This website is something that is required on the internet, someone with some originality!|

 2. Be both a helpful guide through complex issues
  as well as an informed judge when choices have to be made.

  Understand this issue – While writing the essay,
  the first thing you must do would be to define the subject.

  If you say because again and again, one and only thing the reader is going to be mindful of happens because – it’ll stifle your argument and it’s also near the top of
  their list of items you should avoid inside your academic work.

 3. I wish to express my thanks to the writer just for bailing me out of this type of condition. Because of surfing around through the online world and finding ideas which are not powerful, I assumed my entire life was gone. Being alive without the solutions to the issues you have sorted out through your good article is a critical case, and ones which could have adversely damaged my career if I hadn’t noticed the blog. That competence and kindness in taking care of everything was vital. I’m not sure what I would have done if I had not discovered such a solution like this. I can at this point look ahead to my future. Thanks for your time very much for this expert and results-oriented help. I won’t think twice to suggest your blog post to anyone who needs and wants guidelines on this problem.

 4. Greetings from Carolina! I’m bored to tears at work so I decided to check out your blog on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my cell phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, superb site!|

 5. Howdy I am so glad I found your web site, I really found you by mistake, while I was browsing on Yahoo for something else, Regardless I am here now and would just like to say thanks a lot for a tremendous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look over it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the superb jo.|

 6. Hey there! I understand this is somewhat off-topic however I needed to ask. Does building a well-established website like yours require a lot of work? I’m brand new to blogging but I do write in my diary on a daily basis. I’d like to start a blog so I can share my experience and views online. Please let me know if you have any kind of recommendations or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it!|

 7. When I initially commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Appreciate it!|

 8. certainly like your web site however you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I in finding it very troublesome to tell the truth however I will surely come again again.|

 9. I am curious to find out what blog system you’re using? I’m having some minor security issues with my latest site and I would like to find something more safe. Do you have any suggestions?|

 10. The other day, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!|

 11. Hello, Neat post. There’s a problem along with your web site in web explorer, would check this? IE nonetheless is the marketplace chief and a huge element of other folks will miss your fantastic writing due to this problem.|

 12. Tremendous things here. I’m very glad to see your article. Thanks so much and I am having a look forward to contact you. Will you please drop me a e-mail?|

 13. Wow, fantastic weblog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make blogging look easy. The total look of your website is magnificent, let alone the content material!

 14. Hi there! This post couldn’t be written any better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept talking about this. I am going to send this article to him. Pretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing!|

 15. Hi! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us useful information to work on. You have done a outstanding job!|

 16. magnificent points altogether, you just won a emblem new reader. What would you suggest about your post that you just made a few days ago? Any positive?|

 17. Hey There. I discovered your blog the usage of msn. That is an extremely neatly written article. I’ll be sure to bookmark it and return to learn extra of your helpful information. Thank you for the post. I’ll definitely return.|

 18. Wow that was unusual. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Regardless, just wanted to say fantastic blog!|

 19. Good day! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I really enjoy reading your blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same topics? Thank you so much!|

 20. hey there and thank you for your information – I’ve certainly picked up something new from right here. I did however expertise some technical issues using this site, as I experienced to reload the website lots of times previous to I could get it to load correctly. I had been wondering if your hosting is OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my email and could look out for a lot more of your respective intriguing content. Ensure that you update this again very soon.|

 21. Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative. I’m going to watch out for brussels. I’ll appreciate if you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!|

 22. Thanks a bunch for sharing this with all folks you really know what you’re talking approximately! Bookmarked. Kindly also seek advice from my web site =). We may have a link exchange arrangement between us|

 23. Its like you read my mind! You appear to know so much
  about this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit, but other than that, this
  is excellent blog. A great read. I’ll certainly be back.

 24. Aw, this was an incredibly good post. Taking a few minutes and actual effort to produce a great article… but what can I say… I put things off a whole lot and never manage to get nearly anything done.|

 25. Hi just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the pictures aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different browsers and both show the same outcome.|

 26. I’m not certain the place you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or working out more. Thanks for magnificent info I used to be on the lookout for this information for my mission.|

 27. Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve really enjoyed surfing around your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!|

 28. What’s Going down i am new to this, I stumbled upon this I have discovered It absolutely helpful and it has aided me out loads. I’m hoping to give a contribution & help other users like its aided me. Great job.|

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir