Hafta sonu Ek İş

Hafta sonu Ek İş

Kişiler bazı zamanlarda tatil olsun biraz rahat edeyim diye istemde bulunmaktadır. Kamu kurumlarında çalışan kişiler hafta sonunun gelmesini dört gözle beklemekte ve tatil gelse de biraz gezsek demektedirler. Öğrencilerde tatil olsun hayatımız renklensin anlayışındadır. Bunları düşündüğümüzde tatil herkesin hakkı diye düşünüyorum. Şartlara baktığımızda tatil yapacağımız ve ekonomik durumumuzla beraber rahat bir şekilde hafta sonu geçireceğimiz bir bütçemizin olmadığı aşikârdır. Geçim dar boğazı ve borçlar kişilerin tatil yapmasını sıkıntıya sokmakta ve ek iş arayışlarına sevk etmektedir.

 

Esnaf isek cumartesi tatil yapamamakla birlikte Pazar günü dükkânı kapatmaktayız. Bundan dolayı Pazar günü nasıl bir ek iş bizim için uygun ve ne yaparsak para kazanmak noktasında avantajlı oluruz diye düşünmekteyiz. Part time iş yapmak isteyenler tatil günlerini ve boş zamanlarını ek gelir elde etmek için değerlendirmekte ve bu konuda ülkemizde yaygınlaşan part time iş sahalarında çalışarak para kazanmaktadırlar. Ben kendi tecrübelerimin bana verdiği ve yıllardır ek iş yapan bir kardeşiniz olarak size bazı tavsiyelerde bulunacağım. Bu söylediklerimi dikkate alırsanız ve icraata geçerseniz arlı çıkacaksınız.

 

Birçoğumuz zaten normal işlerde yoruluyoruz. Bizim hafta sonunda yapacağımız iş şartlar açısından bizi yormayacak ve kazanç açısından tatmin edecek bir seviyede iş olmasını istemekteyiz. Yani bir taşla iki kuş vurmak deyimini karşılayan iş modeli hepimizin hayalidir. Böyle iş var mı ki diyen insanların olduğunu biliyorum. Gerçekten bu şekilde çalışan ve para kazanılan iş sistemleri vardır. Bunlardan bazılarını ben yapıyorum ve para kazanıyorum. Bunlardan bir tanesi ülkemizde şu an hızla büyüyen network marketing sistemi kendisi düstur edinerek binlerce insana iş imkanı sunan Forivia marketing sistemdir. Sitemizde bu iş sistemini inceleyerek sizde hafta sonlarınızı değerlendirip ek iş yapabilirisiniz.

18 thoughts on “Hafta sonu Ek İş

 1. Of course, Juggalos enamored with any release put out by Psychopathic Records ate the release up, and it did well enough to peak at 1 on the Billboard Heatseekers chart, 6 on the independent albums chart, and 158 on the Billboard albums chart.
  The hotel consists of 298 guest rooms, offering top-quality accommodations for both personal and business guests.
  You can soak in some cultural experience at the Tijuana Cultural Center or at the Municipal Institute of Arts and Culture.
  So exactly how get in-line with our objectives.
  There are some perils that property insurance does not cover, such as subsidence or landslides, so a specific hotel insurance rider can be used to fill in the gap.
  new jordan shoes 2018Security is always a concern with systems like this that access funds.
  Explosives in your underwear.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir