LOREMS FARKI

LOREMS FARKI:

Erol Marketing Sisteminin diğer Marketing sistemlerinden en önemli farkı, üyelerini ürün satmaya zorlamak yerine ihtiyaçlarını karşılayarak para kazandırmayı hedeflemesidir.

Yerli firmaları bir araya getirerek oluşturduğu ortak platformla tamamı yerli sermayeden oluşan ürünleri pazarlayan EMS, yabancı sermaye karşısında oluşturduğu bu alternatif sistemle sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi sunarken, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktadır.

Tüketimi hiç azalmayan ve insanoğlu var oldukça sonu gelmeyecek iki sektörden biri olan giyim alanında kullanım ömrü en kısa olan ürün çoraptır.

Gerek satış fiyatının çok yüksek olmaması, gerekse erkek, kadın, çocuk, ayrımı olmaksızın herkes tarafından tüketilmesi çorabın pazarlamasını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bundan yola çıkarak çorap üretim ve pazarlaması ile başladığımız sistemimize, kısa bir süre içinde giyim sektöründeki birçok ürünü ve bunun yanında kişisel bakım ve bazı
temizlik ürünlerinide ürün ailemize katarak üyelerimize güzel bir imkân sunuyoruz. Kendi kendinizin patronu olacağınız sistemimizde, günlük günlük hayatta sürekli tüketilen ürünleri, ayağınıza kadar getireceğiz.

EMS ile sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile karşılarken çok ciddi kazançlar sağlayacaksınız..

1. Dünyada ilk defa uygulanan üyelik primi sayesinde 250.000 TL’nin üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz..

2. Her ay ürün alma zorunluluğu gibi bir aktiflik şartı kesinlikle yok. Sizlere gönderdiğimiz katalogdan satışınızı yapar ve sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz. Dolayısıyla SIFIR RİSK ile çalışırsınız..

3. 2.000i aşkın ürün çeşidiyle ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

4. Bir ay içinde yapılan cirodan hesaplanan prim, bir sonraki ayın hemen başında ödenerek kazanılan primler kısa sürede
üyelerimize ulaştırılmaktadır.

5. Ürünler günlük hayatta kullanılan ve sirkülasyonu hızlı olan ürünler olması sebebiyle satışınız kolaylaşır.. Üstelik %30 ile %50 arasında ciddi bir satış primi elde edersiniz. Bunun yanında ekibinizdeki cironuza göre de %24′ e kadar bir prim elde edebilirsiniz.

6.  LOREMS Marketing fiyat politikası gereği her ürün grubunun ekonomik alternatifleri mevcut olduğundan, belli bir kesime değil her gelir tabakasındaki müşteriye hitap edebilirsiniz. Herkesin kullandığı ürünü her kesimin bütçesine göre satışını gerçekleştirebilirsiniz..

7. Türk firması ve tamamen yerli bir sermaye…

 

24 thoughts on “LOREMS FARKI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir