Modellife Üye Ol

Öncelikle sizi tebrik ediyorum!
Sitemizde tanıttığımız iş sistemimizi inceleyip hayallerinizin bir adım ötede olduğuna inanarak, kaliteli bir yaşam için ve ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi kutlarım. Siz bu kararınızla MODELLİFE’ ın geniş ailesine katılacak ve hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız.

Şimdi yapmanız gereken alttaki HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL butonuna tıklayıp, Giden sayfada şirketin ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada ana sayfanın sağ üst tarafındaki ÜYE OL bölümünü tıklayarak önünüze çıkan forumu doldurup şifreyi kendiniz belirledikten sonra sağ alt taraftaki kaydımı tamamla butonuna tıkladıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak gerçekleşecek, daha sonra siz ana sayfa sağ üst taraftaki ÜYE GİRİŞİ bölümüne tıklayarak karşınıza çıkan bölümde başında (sıfır) olmadan cep telefonunuz ve üye olurken belirlediğiniz şifrenizle sayfanıza giriş yapıp ürünlerin geliş fiyatlarını görebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

NOT: Kataloğun hemen gelmesini istiyorsanız, Üye kayıt formunu doldururken katalog ister misiniz bölümündeki (HEMEN İSTİYORUM 5 TL KARGO ÜCRETİ ÖDENİR) şıkkını tercih ederek katalogun kısa sürede gelmesini talep edebilirsiniz.

 

Modellife ücretsiz üye ol