Piaff pratik mutfak araçları. Türkiye’de doğrudan satış firmaları o kadar fazla hale geldi ki şu an sayı olarak kaç tane şirket var deseniz ben size doğru sayıyı veremeyebilirim. Tabi ki rekabetin olması her zaman müşterilerin menfaatine olmakta ve hizmet noktasında kaliteyi artırmaktadır. Şunu da unutmamak gerekiyor bir işe girerken ince eleyip sık dokuma ve işin tüm detaylarını araştırarak başlamak bir kimseyi başarıya götüren önemli unsurlardan birisidir diye düşünüyorum. Ben piaff şirketine girerken bilinçli bir şekilde işe start vererek çalışmalar yapmaya başladım.Sizde beni örnek alarak bu anlayışla işimize adım atabilirsiniz.

Şirketimiz hem sermaye açısından güçlü bir yapıya sahip hem de 7 yıldan bu yana ortaya koymuş olduğu dürüst bir ticaret ortaya koyarak primleri zamanında ödeyen kaliteden ödün vermeyerek titizlikle çalışmalarını ikame eden bir anlayışa sahiptir. Bu sebeplerden dolayı firmamıza güvenerek işe başladım ve kısa sürede firmamızda liderlik seviyesine yükselip güzel kazançlar elde ettim. Piaff networking temsilcilere daha iyi hizmet vermek için yeni ürün guruplarıyla bizi tanıştırarak mutlu etmektedir.Zaman içerisinde çeşit açısından farklı ürünlerde sisteme girmeye devam edecektir.Aralık ayındaki katalogda bunun başlangıcı yapılmıştır.

Bir evde bayanlara lazım olan ve işlerini kolaylaştırma noktasında yardımcı vazifesine sahip pratik mutfak araçları ürünlerimizi Aralık 2017 Piaff kataloğunda rengarenk çeşitleriyle temsilcilerimizin ve onların müşterilerinin alabilmesi için satışa sunulmuştur. Pasta börek saklama kabından tutunda, beşli servis setine lüks çerezlik, pasta seti ve daha birçok ürün çeşidini kataloğumuzda görme ve satın alma imkanına sahibiz. Sizler bu ürünleri ucuz fiyata almak hatta eşinize dostuna satıp para kazanma niyetiniz varsa acele edin ve sitemizden üye ol sayfasına girerek temsilciliğinizi başlatabilirsiniz.Lideriniz olarak biz sizlere ulaşarak bilgilendirip işimizin inceliklerini anlatacağız.Ondan sonra iş sizin gayretlerinizle büyüyecek.

LİDER EKİBİMİZLE SİZE KAZANMANIN ANAHTARINI SUNUYORUZ

ÜCRETSİZ ÜYE OL

HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLA

Üyelik formunu doldurarak PİAFF NETWORKİNG sayesinde hayallerinizin kapısını aralayın!