Piaff takı aksesuar gurubu Piaff marketing şirketimiz ülkemizin ekonomisine daha çok katkıda bulunmak ve Anadolu’muzun her tarafında iş arayan kişilere biraz daha fazla para kazandırıp onların mutlu olmasını sağlamak amacıyla yatırım noktasında cömert davranıp işi büyüterek kapasiteyi büyütmektedir. Doğrudan satış şirketleri içerisinde tekstilde büyük atılımlar yapıp ürün çeşidini günden güne artırarak bay, bayan, çocuk ve diğer tekstil ürünlerinde iyi bir konuma gelmiştir.Temsilcilerinin daha fazlasını hakkettiğini düşünen şirketimiz farklı ürün seçeneklerini bünyesine katarak işimizi daha da büyütme kararı alarak ekiplerimizi sevindirmiştir.Bu durumları göz önüne alan ekipler işe sarılmışlardır

Firmamız bununla yetinmeyip ürün yelpazesini genişleterek bir katalogda birden fazla ürün guruplarını bünyesinde barındırarak kişiler kataloğumuzu eline aldıklarında ihtiyacı olan birçok malzemeyi karşılasın diye bu konuda çalışmalar yapıp Aralık 2017 kataloğunda geniş bir ürün gamıyla temsilcilerine hizmet vermektedir. Bayanların tercihlerinden olan Takı ve Aksesuar gurubu şirketimizin sistemine giren ürün çeşitlerinden bir tanesidir. Bu gurupta Ametist taşlı püsküllü ayarlanabilir bileklikler, oval sedef taşlı kolye çeşitleri bulunmaktadır.

Piaff şirketimiz bileklik çeşitlerinin birçok modelini kataloğa koyarak kişilerin bu konuda beğenisine sunmuştur. En özle günleriniz için hasır örgü bileklik ve değişik türde buna benzen ürünler, takı ve aksesuar gurubunda dikkat çekmektedir. Firmamız 925 ayar gümüş koleksiyonuyla kaliteyi ortaya koyarak bu tarz ürün sevenlere seçenek imkanı vermektedir. Tek taş yüzükler, küpeler, set olarak ürünleri kombin şeklinde satarak bu şekilde de ürün alabilme imkanına sahipsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak ekibimize katılarak ürünlerimizi geliş fiyatından alabilirsiniz.Bunlardan faydalanmak için acele ediniz.

LİDER EKİBİMİZLE SİZE KAZANMANIN ANAHTARINI SUNUYORUZ

ÜCRETSİZ ÜYE OL

HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLA

Üyelik formunu doldurarak PİAFF NETWORKİNG sayesinde hayallerinizin kapısını aralayın!