Hakkımızda.1980 yılında İstanbul, Yeşildirek’te küçük bir konfeksiyon atölyesiyle yola çıkan Anıl İç Giyim; bugün biri İstanbul / Avcılar’da, diğeri Konya / Karapınar’da; bir diğeri de Yalova / Kocadere’de olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sunmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan ANIL İÇ GİYİM’İN üretiminin %80’i bayan, %20’si bay ve çocuk çamaşırıdır.

Dünya modasını dikkatle takip ederek her sene yenilenen koleksiyonlar 10 kişilik bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Markalaşma perspektifiyle ortaya çıkan kreasyonların büyük bir bölümü; bir yandan Anıl markası bir yandan da Goldenbay, Gallipoli ve Lady Eleni gibi alt markaların adları altında hem Türkiye hem de dünya pazarına sunulmaktadır. İlave olarak tanınmış Avrupa markalarına da üretim yapılmaktadır.Buda potansiyelini göstermektedir.

Anıl iç giyim;tüm alt markalarıyla beraber çok geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yaklaşık 25 farklı ülkede; bayilik ve toptancılık kanallarıyla ürünleri son tüketiciyle buluşmakta, her geçen gün bu ülkelerde tanınırlığını arttırmaktadır. Başlıca pazarları; Mısır, İran, Irak, Azerbaycan, Cezayir, Fas, Tunus, Lübnan, Ürdün, Körfez Ülkeleri (Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan), Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan)’dir. Tekstilde dünya pazarında seçkin firmalardan birisidir.Yerli sermayenin dünyadaki onurudur.

Güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olan Anıl İç Giyim; çok geniş bir pazara hitap ettiğinin farkında olarak her geçen gün ürün kalitesini ve tasarımdaki zenginliğini arttırmaktadır. Anıl İç Giyim, ürünlerini farklı yaş grubu, seçenek ve beklentilere göre tasarlar; koleksiyonlar halinde çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Son yıllardaki yenilikçi pazarlama kanalların bir tanesi olan online doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; 2012 yılından beri Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Piaff Networking, Anıl iç giyim markalarının da içinde yer aldığı ürün kataloglarını senede üç kez çıkarmakta, ulaştığı kitlelerin katalogdan yaptıkları satıştan kar etmelerini ve yaptıkları üyelerden prim kazanmalarını sağlamaktadır.Fırsatı kaçırmayın

LİDER EKİBİMİZLE SİZE KAZANMANIN ANAHTARINI SUNUYORUZ

ÜCRETSİZ ÜYE OL

HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLA

Üyelik formunu doldurarak PİAFF NETWORKİNG sayesinde hayallerinizin kapısını aralayın!